×
×
Altinbugun.com Kullanım Koşullarını ve KVKK ile ilgili bilgilendirmeyi okudum ve kabul ediyorum.
×
E-posta adresinize şifrenizi sıfırılamanız için bir link gönderilecek.

KULLANIM ŞARTLARI

Bu sayfa Altinbugun.com’un (Bundan sonra “Altın Bugün”, “Site”, “Biz” olarak ifade edilebilir.) kullanım şartlarını listelemekte ve https://www.altinbugun.com web adresi üzerinden Altın Bugün’ün sunduğu hizmetlere erişim sağlayan tüm kullanıcıları (Üye, abone, ziyaretçi) kullanım şartları hakkında bilgilendirme amacı taşımaktadır. Kullanım şartları gerek görüldüğü taktirde kullanıcıya haber vermeksizin değiştirilebilir. Bu değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Sitede değişiklik yapma, güncelleme ve faaliyetleri durdurma vb hakları tamamıyla Altinbugun.com’a aittir, Altinbugun.com sitedeki herhangi bir özelliğin veya verinin devamlılığı, tamlığı, doğruluğu konusunda kesinlikle garanti vermemektedir. Altinbugun.com’da yayınlanan verilerin kullanımı sonucunda oluşabilecek herhangi bir zarardan Altinbugun.com sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılar Altinbugun.com’a korsan veya zararlı yazılımlar üzerinden erişim gerçekleştiremezler. Amacı Altinbugun.com’un işlevselliğine veya siteyi kullanan diğer kullanıcılara zarar vermek olan; bu yönde bot, trojan, virüs vb zararlı yazılımları kullanan kişiler oluşan zararları eksiksiz bir şekilde temin ve tazmin edeceğini ve tüm yasal mesuliyetin kendilerinde olduğunu beyan etmektedir. Altinbugun.com bu tarz zararlı faaliyetler gerçekleştiren kişilere karşı suç duyurusunda bulunma ve kanuni yollara başvuru hakkını saklı tutar.

Kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirme ve reklam veya hizmetleri özelleştirme imkanı tanıyan çerezler Altın Bugün veya iş ortakları tarafından kullanabilir.

Site üzerindeki hiçbir veri bir bot ya da scraper yardımıyla kopyalanıp başka bir sitede yayınlanamaz.

Sitede yayınlanan veriler, bilgiler ve kullanıcılar tarafından paylaşılan tüm yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz.

Sitede oluşturulan üyelik ve yapılan yorumlardan söz konusu kullanıcı sorumludur. Altinbugun.com yapılan yorumlar ve üyelikler ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Yorumlar yasal düzenlemelere aykırı olamaz ve ziyaretçileri yanıltmaya ve zarar vermeye ve hiçbir koşulda reklama yönelik ifade içeremezler. Altın Bugün, yasal düzenlemelere ve site kurallarına aykırı yorumları ve üyelikleri uyarı yapmaksızın kaldırma hakkını saklı tutar.

Ziyaretçiler SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarıyı okumuş ve kabul etmiş sayılır. "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Altinbugun.com’u kullanan her ziyaretçiyi kullanım şartları kapsamaktadır. Altinbugun.com’u kullanıyorsanız Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.